Skip to content
0-02-05-af6124ae2cef6cc5b878c58c110d27529e71e6d575b71cddb9af8a9995588b4e_1c6d9c6ffc6de6

Сьогодні відбулась подія, на яку очікували два роки

03.04.2020

03 квітня 2020 року Гірський сільський голова Роман Дмитрів підписав угоду з головою правління бориспільського ПрАТ “БКБМ” Ігорем Шалімовим на виконання робіт по капітальному ремонту ДНЗ «Берізка». Переможця було визнано після проведення п’ятої тендерної закупівлі, попередні чотири за різними причинами були скасовані.
Варто зазначити, що ПрАТ “БКБМ” є виконавцем найбільшого об’єкту будівництва в селі – нової школи. Роботи виконуються вчасно, компанія вже зарекомендувала себе як надійну.
ДНЗ «Берізка» було відкрито у 1985 році з розрахунку на 120 дітей. На даний момент в садочку навчається 198 дітей. За весь час роботи проводились лише ремонтні роботи по усуненню нагальних проблем. За умовами угоди, виконавець має розпочати роботи через 5 днів після підписання угоди.

 

Про підписання угоди сільський голова повідомив на своїй сторінці Фейсбук:

Роман Дмитрів

“Сьогодні відбулась подія, на яку очікували два роки: нарешті підписано угоду на капітальний ремонт ДНЗ Берізка!

Виконавець робіт – бориспільське ПрАТ «БКБМ».

В першочерговому бюджеті було передбачено 1,8млн. грн. на капітальний ремонт садочка. На внутрішні роботи, відповідно до кошторису, необхідно 3,9 млн. грн.

На позачерговій сесії я вже звертався до депутатів з пропозицію щодо виділення коштів у розмірі, необхідному для виконання робіт по капітальному ремонту.

Сьогодні мною та директором компанії виконавця робіт Ігорем Шалімовим попередньо було проговорено про основні завдання по ремонту. Та, як я і обіцяв громаді, після підписання угоди планую зібрати депутатів, щоб спільно визначитись з обсягом робіт.

Зважаючи на впроваджені карантинні заходи, пропоную влаштувати зустріч за участі голів депутатських груп, директора ДНЗ «Берізка» Ніни Миколаївни Коваль, представника компанії виконавця та начальника управління гуманітарного розвитку БРДА Миколи Каськіва. Ця зустріч необхідна для визначення обсягу робіт.

Сподіваюсь, що депутати підтримають мою пропозицію щодо виділення коштів на виконання всіх необхідних робіт, адже ми повинні забезпечити гідні умови для вихованців та працівників дошкільної освіти, бо в даній ситуації мова йде не про косметичний ремонт будівлі, а про життя та безпеку наших дітей.

Якщо раніше ми розраховували на додаткове фінансування з обласного бюджету, то зараз, враховуючи те, що економіка наразі в умовах всесвітньої пандемії, маємо розраховувати лише на власні можливості.

Також хочу повідомити, що будівництво нової школи продовжується, виконання робіт доки йде за планом. Роботи по благоустрою також відбуваються вчасно. Додатково виконуються заходи по дезінфекції.

Хочу подякувати депутатам за те,що не зважаючи на ті умови, в яких зараз перебуває вся країна, робота в селі проводиться.

Бережіть себе та будьте здорові!”