Skip to content
1

Сьогодні в Україні відзначають День родини

08.07.2022

Сьогодні, 8 липня, в Україні святкують День родини. Це свято відзначають українці з 2012 року – відповідний указ підписав президент 30 грудня 2011 року.

Сімейне коріння – це основа життя. Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідної мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. Ніяка карколомна кар’єра та матеріальні блага не замінять підтримки рідного плеча, дитячої посмішки, теплих обіймів.

Сім’я – це свій маленький світ, особливі дати, неповторні слова, теплі спогади, унікальні історії і фото. Загарбницька жорстока війна зруйнувала і роз’єднала тисячі таких маленьких світів. Та яка б відстань не була, неможливо зруйнувати невидимі родинні зв’язки та  спорідненість душ. Через час і відстань та попри усі незгоди сім’я подолає все і переможе.

Цінуйте понад усе свою сім’ю, дорожіть кожною хвилиною, проведеною поряд з рідними людьми,  насолоджуйтеся близькістю та теплом. Хай ваші родини будуть здоровими і щасливими! МИРУ, добра і благополуччя!