Сьогодні в останню земну путь провели нашого захисника Степана Черноштана

07.09.2023

Захищаючи Україну, її свободу і незалежність, 31 серпня 2023 року у районі населеного пункту Кліщіївка воїн загинув.
У 30-річного Степана залишились згорьовані батьки, брат, дружина та 1-річний син.
Попрощатись з Героєм і підтримати сім’ю прийшли близькі, побратими, друзі та жителі громади.
Степана відспівали у Православній церкві України Святителя Миколая Чудотворця у Мартусівці. У супроводі почесної варти Національної гвардії воїна провели до місця останнього спочину. На честь загиблого пролунав трикратний прощальний салют.
Він не встиг пожити та насолодитись життям. Він з честю боронив Україну і нас. Ми до скону пам’ятатимемо його подвиг. Будемо пам’ятати ріки сльоз дружин і матерів, які ховають своїх дітей. Але прийде день, і клятого ворога, від руки якого гинуть найкращі, зітремо з лиця землі.
Низько вклоняємось сім’ї Степана за гідного і відважного воїна, сина, чоловіка і батька.
Висловлюємо щирі співчуття родині. У скорботі разом із вами.
Вічна пам’ять і слава Герою!