Skip to content
1

Сьогодні своє свято відзначають медичні працівники

19.06.2022

Aliis inserviendo consumor (лат. Слугуючи іншим, витрачаю себе) воістину про наших медиків. Сміливість, відданість і самопожертва медичних працівників усіх ланок викликає захоплення всього світу.

Медики пліч-о-пліч зі Збройними силами України взяли на себе перший удар — допомога цивільному населенню. Вони зіткнулися з тяжкими та рідкісними пораненнями, кровотечами, опіками, ампутаціями, забоями. І на передовій, і в тилу вони рятують життя, лікують, консультують он-лайн, збирають допомогу, облаштовуюють бомбосховища, там теж лікують і приймають пологи.

Ненормований робочий день, ночі без сну, робота під обстрілами, допомога внутрішньо-переміщеним особам, постійна втома і виснаження – такі реалії сьогодення для медиків.

Янголи, які надійно тримають свій нелегкий фронт, підбадьорюють пацієнтів, знаходять теплі слова підтримки для них, докладають максимум зусиль, щоб українці навіть в умовах війни отримували якісну медичну допомогу.

Дорогі медики, низький вам уклін за роботу, турботу, увагу, чуйність і милосердя! Дякуємо, що працюєте на благо країни. Ваш самовідданий вклад надихає та наближає нашу перемогу!

Ми бажаємо вам, дорогі медики міцного здоров’я і терпіння. Хай бажання миру і перемоги для України дає вам сили для роботи! Бажаємо вам не втрачати оптимізму, зберігати віру і надію у неодмінну перемогу і в ці важкі дні залишати місце для маленької радості!