Сьогодні проводжали в останню путь воїна, героя, жителя Ревного Олександра Радченка

27.09.2023

Сьогодні у Борисполі зі сльозами і ставши на коліна, проводжали в останню путь воїна, героя, жителя Ревного Олександра Радченка.
Віддати шану воїну прийшли рідні, побратими, друзі, односельці, містяни Борисполя.
Відважний і мужній Олександр від початку повномасштабного вторгнення пішов захищати Україну, нашу громаду і родину. Він був у складі ДФТГ Гірської громади, а потім в окремому контрольно пропускному пункті “Київ” Державної прикордонної служби України.
“Санчос” – так називали Олександра побратими, для яких він був веселим, добрим, щирим і надійним другом.
21 вересня поблизу Мар’їнки Донецької області під час виконання бойового завдання серце Санчоса зупинилось назавжди.
Олександр – це людина, яка знала, для чого він живе, і що він хоче передати дітям. На таких як Сашко мало би триматися усе в цій країні. Біль від втрати не загоїти нічим, навіть час не полегшить його. Олександр – Герой для нас усіх, Герой для своїх дітей. Його відображення, прагнення і мрії – тепер у них, а пам’ять про нього – у наших серцях.
Низько вклоняємось сім’ї Олександра за мужнього захисника. Щирі співчуття родині, близьким, побратимам, друзям воїна. Схиляємо голову у скорботі, розділяємо горе разом з вами
Вічна пам’ять та слава українському воїну!