Сьогодні професійне свято у військовослужбовців та працівників радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗСУ!

30.11.2022

Це професійне свято тих, хто є очами й оголеними нервами системи протиповітряної оборони держави, хто виявляє, відстежує та супроводжує ворожі літаки, гелікоптери, ракети та безпілотні літальні апарати й передає бойову інформацію вогневим засобам для їх знищення.
Щомиті ви демонструєте вражаючу безкомпромісну мужність, високу майстерність, професіоналізм та відданість українському народові.
Завдяки вам збережені тисячі життів, житлових будинків, інфраструктурних об’єктів.
Окупант буде вигнаний з території України, а завдяки вашим зусиллям українське небо, мир і спокій нашого народу завжди будуть надійно захищені!
Вітаємо з професійним святом!
Дякуємо за відвагу та сумлінну службу! Міцного здоров’я і стійкого морального духу, наснаги у боротьбі з противником, успіхів у благородній справі служіння народові України!