Skip to content
1

Сьогодні – монета, завтра – ракета: стартувала акція “Смілива гривня”

19.09.2023

Національний банк України оголосив про старт нової великої благодійної акції під назвою “Смілива гривня”, спрямованої на підтримку Збройних Сил України. Марафон триватиме до 30 листопада 2023 року та включатиме збір монет різних номіналів – 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

У 2022 р. молодь та діти України виявили неймовірну солідарність та активність, долучившись до збору монет для підтримки Збройних Сил. Торік до акції приєдналися понад 2 400 колективів, з яких 81% представляли навчальні заклади.

Кожна зібрана монета в “Смілій гривні” стане важливим внеском у величезну користь для наших воїнів. А ще відповідна ініціатива сприятиме розвитку серед молоді культури благодійності, яка є складовою частиною фінансової грамотності.

“Звертаюся до молоді, педагогів та усіх громадян загалом: здавайте монети до банків-партнерів акції, і ми відправимо їх на фронт. Війна триває, і підтримка для Збройних Сил України зараз так само потрібна, як і в перші дні війни. Давайте разом посилювати наше військо кожною монеткою! Долучайтеся до мобілізації монет, допоможіть нищити ворога!” – зауважив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

Щоб приєднатися до акції, потрібно зібрати монети і принести їх до визначених відділень банків-партнерів – АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ». З детальними умовами можна ознайомитися на сайті «Смілива гривня».