Сьогодні Гірська громада вітала своїх освітян з професійним святом!

30.09.2021

Робота педагога та вихователя вимагає постійної творчої думки, душевної щедрості і, головне, любові до дітей.
У закладах освіти нашої громади працюють професійні, креативні, віддані своїй справі вчителі та вихователі.
Кращі працівники закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти за сумлінну працю, відданість професії, реалізацію державної політики у галузі реформування освіти отримали Подяки, Грамоти та Почесні грамоти від Департаменту освіти та науки, Бориспільської районної державної адміністрації, Гірської сільської ради та Управління гуманітарного розвитку.
Привітали педагогічних працівників та вручили відзнаки сільський голова Роман Дмитрів та начальник управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк.
Ще одне важливе свято сьогодні відзначала наша країна- Всеукраїнський день бібліотек. Подяки від Гірської сільської ради та Управління гуманітарного розвитку за організацію активного бібліотечного дозвілля отримали бібліотекарі шкільних та публічних бібліотек громади.
Дорогі освітяни! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо творчих злетів, наснаги, професійних звершень у справі навчання та виховання підростаючого покоління!