СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Найбільш не захищенні перед обличчям війни – діти. Особливо сироти; діти
позбавлені батьківського піклування, яких виховують у закладах та сімейних формах виховання. Захист їхніх прав – пріоритет для влади всіх рівнів.
Саме тому Служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації працює у посиленому режимі. Її спеціалісти залучені до роботи на «гарячій лінії», де надають консультаційну допомогу громадянам.
Крім того, від початку війни силами служби евакуювали 1901 людину з числа соціально незахищених категорій. Їх доправили у безпечні регіони України (Львівська, Івано-Франківська, Рівненська, Волинська обл.) та за межі України (Німеччина, Румунія, Італія, Польща). У тому числі:
– 516 осіб із обласних закладів соціального захисту;
– 159 осіб із обласних закладів охорони здоров’я;
– 85 осіб із обласних закладів освіти;
– 719 осіб з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів, піклувальників області;
– 422 особи з родин соціально незахищених категорій.
Про всіх них наразі цілодобово піклуються працівники закладів та фахівці місцевих служб у справах дітей.
На даний час евакуація громадян у безпечні регіони триває.