Служба у справах дітей організовує профілактичні рейди

05.02.2021

5 лютого у селі Затишне було проведено профілактичний рейд по сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою організації заходу була потреба проведення профілактичних бесід з батьками таких сімей.

Профілактичний рейд відтепер стане систематичним заходом у населених пунктах Гірської сільської ради. Його метою є запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням та усунення причин і умов, внаслідок яких діти не відвідують навчальний заклад чи не мають належних умов для навчання вдома.

Сьогодні у рейді взяли участь начальник Служби у справах дітей, фахівець із соціальної роботи виконавчого комітету Гірської сільської ради, соціальний педагог, заступник з виховної роботи та вчитель Ревнівської школи.

«Нагадуємо, що батькам дітей шкільного віку, які ухиляються від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та права на обов’язкове здобуття повної середньої освіти, передбачена відповідальність згідно зі статтею 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» — наголосила під рейду начальник Служби у справах дітей Гірської сільської ради Ірина Орел.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно чи знаєте про людей, які перебувають у такому становищі та випадки невиконання батьками своїх батьківських обов’язків звертайтесь до Служби у справах дітей за адресою: с. Гора, вул. Центральна, 5, або за тел. 04595-3-65-41