Служба у справах дітей інформує

06.02.2023

Служба у справах дітей інформуєПоліцейський офіцер громади Ярослав Шумко разом із спеціалістом Служби у справах дітей Тетяною Ковальчук, керуючись Постановою від 24.09.2008р. №866 та ст. 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, здійснили черговий рейд по селах громади з метою обстеження умов проживання, охорони та захисту прав і законних інтересів неповнолітніх дітей.
Під час обстеження одного з помешкань, виявили неналежне виконання батьками їх обов’язків та незадовільні умови проживання малолітніх дітей. Стосовно батьків складений протокол про адміністративне правопорушення за ст.184 КУпАП, який в подальшому буде скерований до суду. З батьками проведена змістовна бесіда про дотримання вимог чинного законодавства стосовно догляду та виховання своїх дітей.
Шановні батьки, просимо відповідально виконувати свої батьківські обов’язки, створювати належні умови для життя та розвитку своїх дітей, піклуватись про їх здоров’я, навчання, духовний та моральний стан.