До відома батьків учнів!

Служба у справах дітей Гірської сільської ради оголошує прийом документів для направлення дітей на відпочинок, відповідно до Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Гірської сільської ради на 2022-2025 роки.

Прийом документів здійснюється з 17 квітня 2024 року представниками служби у справах дітей у приміщенні Гірської сільської ради.

Перелік пільгових категорій та необхідних документів у прикріпленому файлі:

Оздоровлення та відпочинок