Skip to content
1

Сільський голова Роман Дмитрів: Започатковуємо співпрацю з американською компанією Ceres

10.11.2023

Це найбільша компанія у США, яка займається ліквідацією руйнувань внаслідок стихійних лих, воєнних дій, техногенних катастроф. Вони не просто ліквідують будівельні відходи від зруйнованих об’єктів, а сортують їх, використовують як цінний ресурс для подальшого відновлення або відправляють для подальшої переробки і, знову ж таки, повторного використання. Компанія розробила передові технології та покроковий менеджмент проведення таких робіт з урахуванням усіх можливих ризиків (хімічна, біологічна, механічна, мінна небезпеки).
Про співпрацю з Асоціацією ОТГ і на рівні Гірської громади говорили з директором міжнародного розвитку компанії Ceres Джо Етчу та менеджером з регіонального бізнес розвитку Біллі Тресом. Компанія готова на місцевому і регіональному рівнях надавати підтримку і допомогу Україні для того, щоб ми впорались із ліквідацією руйнувань завданих війною.
Дуже важливо, що міжнародні компанії сприяють у відновленні країни, допомагають зробити це безпечно, раціонально та максимально заощадити ресурси.