Skip to content
10

Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути!

18.10.2022

Війна не просто зупинила економічний,інфраструктурний та соціальний розвиток нашої країни, війна змінила пріоритети, поставила нові акценти.
Усі ми підлаштовуємося та вчимось жити у тих умовах, які склались. Шукаємо можливості відновити ті роботи, які було зупинено.
У перші дні війни відремонтоване підвальне приміщення садочка стало притулком для мешканців громади.
Зараз тривають роботи зі зборки та встановлення меблів у приміщеннях садочка. Плануємо роботи з благоустрою території.
Приміщення закладу та територія дійсно перетворюються в чудовий освітній простір для наших малюків. Дякую за підтримку депутатам, виконавчому комітету, колективу управління гуманірного розвитку, на чолі з креативним керівником Ольгою Плахотнюк, директору ЗДО «Берізка, Ніні Миколаївні Коваль та всьому колективу садочка.
І нехай садочок ще не відкрився, але ми неодмінно почуємо сміх дітей у цих стінах.
Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути! Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути! Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути! Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути! Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути! Сільський голова Роман Дмитрів: сучасному та безпечному садочку бути!