Сільський голова Роман Дмитрів про авто для захисників з Ревного

17.11.2022

10 військовослужбовців – односельців з Ревного вирішили, що йдуть разом захищати нашу країну і вступили до лав ЗСУ. Тепер усі вони служать в одному підрозділі. Звичайно ж ми відразу відгукнулись на їхнє прохання допомогти придбати автомобіль. До цієї справи долучились усі бажаючі.
В селах громади проводили благодійні ярмарки. У Ревненському ліцеї провели щорічний благодійний забіг. Також благодійний ярмарок провели у Ревненському закладі дошкільної освіти «Барвінок». Кошти також передавав благодійник, американець Кертес. Працівники сільської ради доклали суму коштів, якої не вистачало. Загалом зібрали 127 тисяч гривень, за ці кошти і придбали автівку.
Вдячний усім небайдужим людям, які долучились до збору коштів, особлива подяка мешканцю Ревного Василю Нестерецю, який пофарбував автівку в маскувальний колір.
Ми вкотре показали, що гуртом – нам все під силу! Виборюємо Перемогу разом!