Сільський голова Роман Дмитрів: починаю традицію спілкування з колективами

10.11.2022

Сільський голова Роман Дмитрів: починаю традицію спілкування з колективамиСпілкування з колективами закладів, які розташовані в межах населених пунктів нашої ОТГ, вважаю необхідним задля якісного розвитку громади, адже хто краще за самих працівників може знати, чого не вистачає закладу, на що треба звернути увагу, де потрібно попрацювати, щоб результат був ще кращим.
Розуміючи таку необхідність, вирішив започаткувати традицію спілкування з колективами. Відвідав перший заклад – Мартусівську початкову школу. Нещодавно тут представляв нового директора, тож якраз і хотів почути думку колег.
Переконався у тому, що рішення щодо подібних зустрічей правильне, тож тепер періодично не лише буду відвідувати заклади, а і спілкуватись з працівниками.