Сільськи голова Роман Дмитрів: шукаю можливості для допомоги ВПО. Перемовини з Литвою тривали понад 3 місяці

04.07.2023

Сільський голова роман дмитрів: “Постійно шукаю шляхи і можливості для допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям у складних життєвих обставинах і соціально незахищеним верствам населення.
Вдалося зв’язатись з представником митного управління Литви Валдасом Давідасом. Перемовини тривали понад 3 місяці. Зрештою, ми отримали гуманітарну допомогу у вигляді 4980 кг нового одягу та взуття від Митного управління при Міністерстві фінансів Литовської Республіки.
Одяг вже отримали ВПО, що проживають у нашій громаді. А також за рішенням депутатів, частину гуманітарного вантажу передали на Херсонщину, та розподілили між Яготинською та Медвинською громадами.
Я хочу висловити свою щиру подяку уряду Литви та Валдасу Давідасу за їхнє розуміння та кроки назустріч. У згуртованості наша сила!”