Штраф за порушення зупинки, стоянки та паркування

07.09.2021

Штраф за порушення зупинки, стоянки та паркування1 вересня до бюджету Гірської ОТГ надійшла оплата у розмірі 170 і 340 гривень, у відповідності до постанов винесених 31 серпня головним спеціалістом інспектором з паркування Дмитром Шерстюком про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Станом на 06.09.2021 року інспектор з паркування виніс 25 відповідних постанов.

Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності.

Звертаємо вашу увагу, що оплатити суму штрафу потрібно протягом 15 днів з моменту отримання повідомлення. Протягом 10 банківських днів сплата відбувається в розмірі 50 відсотків від суми. У разі несплати штрафу протягом 15 днів, його сума подвоюється. У разі несплати протягом 30 днів з дня набрання законної сили постанови, вона підлягає примусовому виконанню.

Просимо жителів громади дотримуватись правил дорожнього руху, зокрема в частині стоянки і паркування автомобілів.