Школи Гірської громади переходять на дистанційну форму навчання. Садочки призупиняють виховний процес

21.01.2022

Комісія з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Гірської сільської ради на позачерговому засіданні прийняла рішення про переведення закладів загальної середньої освіти Гірської громади на дистанційну форму навчання та призупинення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти з 24.01.2022 по 28.01.2022 року.

Таке рішення прийняли враховуючи клопотання начальника Управління гуманітарного розвитку   виконавчого комітету Гірської сільської ради Ольги Плахотнюк,  у  зв’язку з тим, що станом на 21.01.2022 року близько 45 % викладачів та здобувачів освіти Гірської громади не відвідують навчальні заклади за станом здоров’я (переважно сезонні гострі респіраторні вірусні захворювання).