ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ” ТА МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ В НАШІЙ ГРОМАДІ

Навесні починається наймасштабніше прибирання нашої рідної України.
Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади.
Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
Кожен житель та підприємець громади має розуміти, що чистота громади залежить саме від нього.
З метою забезпечення утримання територій у належному стані, їх санітарного очищення, покращення рівня благоустрою територій, санітарного та технічного стану об’єктів благоустрою у громаді просимо мешканців громади, керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності впорядкувати прибудинкові, власні та прилеглі території, а також, взяти активну участь у заходах з благоустрою територій.
Давайте подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої громади.