Щодо поводження з відходами та про правила користування контейнерними майданчиками

16.10.2023

Громада – це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до довкілля, поваги до себе та оточуючих.
Споживачі зобов’язані укласти договір на вивезення твердих побутових відходів та здійснювати оплату за послугу, яка є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ для мешканців громади.
Послуги з поводження з побутовими відходами на території Гірської громади надає КП “Горянин”.
Тариф становить 30.79 грн на 1 особу за місяць (додатково абонентська вартість: 5,05 грн з ПДВ з одного домоволодіння).
Правила користування контейнерними майданчиками:
Розміщувати відходи необхідно ЛИШЕ в контейнери для побутових відходів!
НЕ викидайте відходи біля контейнерних майданчиків – це створення неконтрольованих та несанкціонованих звалищ відходів!
Великогабаритні та ремонтні відходи, гілля, бадилля, листя, автомобільні шини ЗАБОРОНЕНО викидати до контейнерів та біля них – необхідно замовляти окрему послугу, її вартість становить 249,62 грн. з ПДВ за 1 м³.
Для замовлення послуги звертайтесь до КП «Горянин» за тел. 095-613-00-24.
Вторинну сировину таку як скляні пляшки, алюмінієві бляшанки, PET-пляшки, плівку, склобій, (крім віконного скла) макулатуру та вироби з металу можна здати в пунктах прийому вторинної сировини в Горі по вул. Центральна та у Ревному по вул.Квартальна.
Закликаємо мешканців громади вчасно оплачувати послугу на вивезення побутових відходів та не створювати неконтрольовані та несанкціоновані звалища відходів на території нашої громади.