Щодо наявності вакцин та кількості щеплених в Гірській громаді

01.11.2021

За інформацією від завідувачів Гірської та Ревненської медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини повідомляємо наступне:

В Гірській амбулаторії наявні вакцини CoronaVac та AstraZeneca. Вакцини Pfizer поки що немає в наявності. ЇЇ отримають через декілька днів (попередньо через 2 чи 3 дні).

В Ревненській амбулаторії через різке збільшення кількості бажаючих щепитись вакцини відсутні. Завтра в амбулаторію мають надійти вакцини Pfizer та CoronaVac.

Протягом минулого тижня з 25 по 30 жовтня в Гірській амбулаторії щепили 348 громадян. 281 особа отримала перше щеплення, 67 осіб – друге.

В Ревненській амбулаторії за цей же період щепили 97 людей. 81 особа отримала першу дозу вакцини. 16 громадян закінчили повний курс щеплень.