Що робити, коли надходить повідомлення про замінування закладу освіти та як діяти при виявленні невідомих сторонніх предметів. Про це говорили на нарадах керівники

13.09.2023

Про алгоритм дій говорили на спільних нарадах начальника управління гуманітарного розвитку Ольги Плахотнюк, начальника відділу з питань цивільного захисту Олександра Чабана, поліцейського офіцера громади Ярослава Шумка, фахівця з охорони праці Андріана Галача з керівниками закладів освіти та представниками інтернет-провайдера “Апельсин”.
При отриманні повідомлення про замінування чи виявленні невідомих сторонніх предметів, для усіх учасників освітнього процесу розроблений і доведений до відома відповідний порядок дій. Незабаром у закладах освіти знову проведуть практичні заняття з мінної безпеки.
З представниками “Апельсина” обговорили модернізацію мережі відеоспостереження у громаді.
Попереджений – значить озброєний. Під час дії воєнного стану, ні на мить не можна втрачати пильність. А щоб не панікувати та не розгубитись – треба знати, що робити при надзвичайних ситуаціях. Від правильних дій залежить не тільки ваше життя та здоров’я, а й оточуючих.