1579782471_1fa28b01-e2ed-408b-a967-b0f3f5f81c40

Ще один крок до європейського життя!

Ще один крок до європейського життя!

Гірська сільська рада вже чотири роки поспіль постійно працює над ліквідацією сміттєзвалищ, але «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» Яскравий приклад – сміттєзвалища, які систематично утворюються в каналі по вул. Лісовій.

За зверненням депутата Гірської сільської ради Ничик Олени Олександрівни, 13 грудня 2019 року Гірською сільською радою в черговий раз було направлено листа на адресу начальника Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. М.А. Гаркуші Шейко Дмитра Олександровича про необхідність наведення ладу на території каналу.

20 січня  поточного року відбулась зустріч голови сільської ради Дмитрів Романа та начальника відділу експлуатації Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. М.А. Гаркуші – Ступак Віталієм Дмитровичем.

На зустрічі було прийняте рішення щодо розчищення каналу від старих та повалених дерев, дрібнолісся та прибирання побутового сміття  в каналі та вздовж нього спільними зусиллями.

21 січня працівниками управління водного господарства ім. М.А. Гаркуші, КП «Горянин» та Гірської МПО було розпочато розчищення каналу від сухостою, чагарників та сміття.

Ми вдячні всім небайдужим мешканцям нашого села, які долучились до розчищення каналу.

Зробимо наше село чистим разом!