Ще одна автівка поїхала до військових

19.09.2023

На цей раз для військовослужбовця ЗСУ, жителя Мартусівки Миколи Бабича. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сільський голова Роман Дмитрів. “Не ЗСУ потрібен автомобіль, а нам усім потрібно, щоб у ЗСУ був автомобіль”, – поділився цитатою голова і подякував усім, хто долучився до збору.
Збір коштів на авто розпочав Євгеній Бідненко, а жителі громади та працівники сільської ради не залишились осторонь.
Відповідь від воїна не забарилась.
Пряма мова: “Дуже вдячний Роману Дмитріву, Євгену Бідненко, Толі Юхимцю, усій Січі нашій Мартусівській. Дуже вдячний людям з Мартусівки, Ревного, Затишного, Гори, які долучилися до збору коштів на автомобіль. Ми його придбали, хлопці відремонтували, пофарбували і привели до ладу. Йдемо разом до Перемоги! Усе буде Україна!”