Серце віддаю дітям. Валентина Бондар.

01.10.2021

Валентина Дмитрівна Бондар народилася 02 червня 1962 року в селі Ошитки  Вишгородського району Київської області. В 1965 році родина переїхала в Гору і відтоді живе тут. Закінчила Гірську середню школу.  Навчалась у Київському міському педагогічному училищі №2 за спеціальностю «Дошкільне виховання». Працювати починала у дитячому садочку «Веселка» в Борисполі.

У грудні 1987 року  стала  вихователем у Гірському ЗДО «Берізка» де працює  по нині. Постійне самоудосконалення і розвиток особистості – життєве кредо Валентини Дмитрівни. Вона прагнула отримати вищу освіту і вступила до Київського державного педагогічного інституту ім. О.М. Горького ( зараз Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова), в 1993 році закінчила повний курс  за спеціальністю «Педагогіка і дошкільна психологія».

Вихователь сприяє розвитку творчих здібностей дітей. Завдяки її роботі вихованці виявляють творчість, самостійність, уміння використовувати отримані навички у процесі життя.  Валентина Дмитрівна поглиблено працює над розвитком активного українського мовлення у дітей, використовуючи для цього ігри та українську народну творчість. Намагається підібрати ключик до кожної дитини і знаходить спільну мову з малечею та приховані дитячі таланти, створює умови для повноцінного розвитку дітей.

Педагог досягла високого професіоналізму, вона досвідчена та відповідальна. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вихователь-методист».

Особливу увагу Валентина Дмитрівна  приділяє відродженню національної свідомості, духовності дорослих та формуванню цих основ у дітей дошкільного віку. З цією метою вона формує у дітей патріотичні почуття, гуманістичну мораль, етичної культури у тісній взаємодії з батьками.

Вихователь щодня творить святу справу: виховує, навчає, розвиває дітей дошкільного віку, забезпечує кожному вихованцю впевнений старт у шкільному житті. Допомагає порадою і підтримує добрим словом колег; підвищує свою професійну майстерність і сприяє професійному зростанню інших. Надійні помічники Валентини Дмитрівни – доброта, чуйність, порядність, життєствердність, що надихають колег і всіх, кому пощастило з нею працювати.