Серце віддаю дітям. Микола Гиренко

29.09.2021

В с. Ревне Микола Григорович Гиренко потрапив після закінчення Вінницького інституту фізкультури, отримавши  направлення у школу вчителем фізкультури в далекому 1986 році. Та любов до творчості перемогла. Вже з 1991 року він  обіймав посаду директора Будинку культури .

За  понад 20 років на цій  посаді   створив  14 вокально-інструментальних ансамблів, які неодноразово ставали лауреатами обласних та  всеукраїнських конкурсів. Танцювальні народні колективи завойовували призові місця і  отримували  премії на рівні України! Сімейне тріо Гиренків нагородили премією імені Козловського. Троїсті музики, тріо бандуристів, гітаристи та барабанщики –  лауреати обласних культурних конкурсів та заходів-   це все результат роботи талановитого організатора та артиста.

А ще жіночий хор, сімейні колективи,  духовний хор,  театральний гурток,  гурток сопілкарів. Неймовірно, але на  концертах , які готував Микола Григорович,  завжди  було задіяно не менше половини жителів села.

З 2012 року  по теперішній час Микола Григорович працює вчителем фізкультури  в Ревнівській школі і  так само відповідально переймається розвитком спорту тепер уже в Гірській ОТГ. І повірте, учні цього талановитого педагога мали та мають досягнень у спорті  не менше, ніж  у свій час  жителі с. Ревне  у сфері культури.

Життєвий шлях  Гиренка Миколи Григоровича – яскравий приклад того, як талант однієї людини, її організаторські здібності ,  любов до української пісні, слова,  українського танцю, до музики  допомогли  зростити в с. Ревне не одне покоління талановитих, яскравих,  впевнених у собі особистостей,  створити такий простір та умови для жителів села  (і для  дорослих, і для дітей), де кожен мав можливість розвивати свої здібності, демонструвати та  дарувати свої таланти іншим . А ще любити свою українську  культуру, плекати її, розвивати   національні  традиції .