Серце віддаю дітям. Галина Степанова.

30.09.2021

Галина Михайлівна Степанова народилась 17 серпня 1962 року в місті Бар Вінницької області. Навчалась в першій школі рідного міста. Вступила до Вінницького педагогічного інституту імені Миколи Островського на факультет фізичного виховання (в 1998 році інститут реорганізували у Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).
Розпочала свій трудовий шлях в Ревному і по нині працює вчителем фізичної культури.
Рішуча, цілеспрямована жінка звикла досягати успіху в будь-яких своїх справах. Вважає, що дисципліна, наполегливість і старанність запорука перемоги і ці якості обов’язково приведуть до бажаного результату. Завжди працює над собою і вимагає цього від учнів. Переконує їх, що опускати руки і здаватися – це сама остання справа.
Учні Галини Михайлівни неодноразово ставали переможцями та призерами районних та обласних змагань. Брали участь у чемпіонатах з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу. Дехто з учнів педагога пішли по її стопам і стали вчителями фізичної культури. Руслан Бідненко випускник Ревненської школи і учень Галини Михайлівни став футболістом збірної України «Динамо». Він майстер спорту міжнародного класу. Анастасія Плашкіна майстер спорту з хокею на траві.
Вчитель безмежно пишається досягненнями своїх учнів та задоволена, що її уроки не пройшли для них даремно.