Серце віддаю дітям. Галина Падун.

02.10.2021

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Це про Падун Галину Михайлівну, яка народилась 31 січня 1954 року в с. Врублівка Дзержинського району Житомирської області.

Після школи вступила до Житомирського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Математика з додатковою спеціальністю фізика». Розпочинала вчителем математики у Врублівській школі.

Вийшла заміж та народила синочка.  Важко було молодій сім’ї, але труднощі ніколи не лякали Галину Михайлівну. В 1979 році молоду і тендітну дівчину призначили директором Сердюківської  школи Олевського району. Після того до 1983 року жінка обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Замиловичської школи Олеського району.

В Ревне переїхала з родиною у 1983 році  де також працювала вчителем математики в школі, згодом вихователем групи продовженого дня, вчителем початкових класів.

З 2000-2021 роки працювала з малечею вчителем початкових класів в Мартусівській початковій школі.  У Галини Михайлівни  загалом 45 років педагогічного стажу. Вона  має звання «Відмінник народної освіти». Неодноразово її нагороджували грамотами відділу освіти Бориспільського району, Головним управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації,  двічі була лауреатом премії імені Ф.М. Петруся.