Skip to content
1

Серце віддаю дітям. Галина Коломієць.

02.10.2021

Галина Михайлівна Коломієць – “старійшина” учительського колективу Ревненського опорного закладу. 50 років вона кожного дня переступає поріг школи і навчає діток і допомагає їм пізнавати світ.

Народилася в Процеві у 1950 році. Закінчила Переяславське педагогічне училище і у 1969 році почала працювати в Процівській 8 річній школі. А вже через рік стала студенткою філологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю – українська мова і література. Було нелегко, бо навчання суміщала з роботою в дитячому садочку №262.

У 1977 році стала вчителем початкових класів Ревненської школи. З відкриттям нової школи у Ревному, почала викладати українську мову та літературу. Та бажання працювати з молодшими школярами все ж перемогло і починаючи з 1982 року вчитель весь час працювала в початковій школі. “Працювати з маленькими дітьми – це велика відповідальність, адже потрібно навчити не лише знанням, а й доброті, людяності, чесності,  патріотизму” – говорить Галина Михайлівна.

Щодня, з року в рік дітлахи допитливими, щирими оченятами уважно дивляться на вчительку та слухають кожне її слово. Учні стали дорослими  і неодноразово дякують їй за отримані знання, настанови і мудрі поради.

Галина Михайлівна дуже любить квіти, а вони люблять її.  Щороку з ранньої весни і до пізньої осені на її подвір’ї строкатими плямами квітнуть найрізноманітніші рослини. Бо ж квіти як діти – скільки сил і любові їм віддаси, стільки ж отримаєш і назад. Дітям вчитель віддає без залишку всю себе. Вкладає у їх сердечка всю доброту і любов. Підтримує, надихає, радіє з ними, стає Другом, якого запам’ятають на все життя.