Skip to content
1

Серпнева конференція педагогів

28.08.2021

“Траєкторія розвитку освіти Гірської громади: вектор якості та успіху” – тема серпневої педагогічної конференції, яка сьогодні відбулася на базі Ревненського опорного закладу загальної та середньої освіти.
У конференції взяли участь сільський голова Роман Дмитрів, начальник управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення Ольга Плахотнюк, начальник відділу освіти та керівники закладів освіти Гірської ОТГ, педагогічні працівники всіх закладів освіти, представники батьківської громадськості.
Запрошеним гостем та головним спікером конференції стала директорка ТОВ «Київська гімназія «Міжнародна школа М’Андрик»», регіональна тренерка НУШ, експертка з інституційного аудиту, супервізорка, співавтор посібників для вчителів початкових класів з української мови та літературного читання, переможниця Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2020» у номінації «Зарубіжна література», Серпнева конференція педагогіввчителька- коучка, інноваторка Леся Харітоненко.
Обговорили виклики та завдання, які стоять перед закладами освіти в контексті нової української школи.
Практичний блок “Я маю крила”- тренінг від пані Лесі- яскравий приклад інноваційної діяльності та реалізації державної політики у галузі реформування освіти.
Конференція була надзвичайно цікавою, динамічною, практичною та корисною.
Приємним моментом для делегатів конференції стало і привітання від учнів.
Висловлюємо щиру подяку за теплий і гостинний прийом директору Ревненського опорного закладу загальної середньої освіти Білощицькій Валентині Іванівні.