Skip to content
1

Серпнева конференція освітян

30.08.2023

Цьогоріч формат традиційної Серпневої конференції педагогів дещо змінився, провели її у два етапи. Перший- круглий стіл з керівниками закладів освіти за участю сільського голови Романа Дмитріва та начальника Управління гуманітарного розвитку Ольги Плахотнюк, на якому обговорили перспективи розвитку освітньої галузі в громаді та заслухали звіт начальника Управління за 2022-2023 навчальний рік.
Другим етапом став методичний міст з елементами навчального тренінгу “НУШ в середній школі: імітація та виклики”. Метою заходу було окреслити важливі для вчителів питання впровадження НУШ в середній школі та активізувати творчий потенціал педагогів, стимулювати бажання впроваджувати нові методи і прийоми в роботу, допомогти вчителю в організації професійного самовдосконалення та самоосвіти.
Тренінг був інформативним, цікавим, корисним для учасників. Його підготувала та провела Лариса Нагорська- вчитель української мови та літератури Гірського ліцею. Щиро дякуємо Ларисі Анатоліївні та всім учасникам заходу за відданість професії та бажання розвиватися.
Бажаємо всім сил, наснаги, мирного неба в новому навчальному році!

Відділ освіти Управління гуманітарного розвитку

Серпнева конференція освітян Серпнева конференція освітян Серпнева конференція освітян Серпнева конференція освітян