Серія безоплатних онлайн-тренінгів: «Цифрові навички молоді: практикуємо медіаконтент»

17.01.2023

1 лютого стартує 6-тижнева серія безоплатних онлайн-тренінгів «Цифрові навички молоді: практикуємо медіаконтент». Це нове навчання для молоді разом із Google Україна, щоб прокачати цифрові навички.

Якщо ви цікавитесь створенням креативів, контенту для соціальних мереж та відео, і хочете поглибити ці знання – цей курс саме для вас.

Тренінги відбудуться з 1 лютого по 13 березня в дистанційному форматі.

Зареєструватись ТУТ

Детальніше на сайті тренінгів

За умови успішного виконання більше як 80% запропонованих завдань і складання підсумкового тесту учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації на 60 годин (2 кредити ECTS).

Курс стане в нагоді молоді, працівникам молодіжних центрів та просторів, а також молодіжним працівникам і працівницям. Тож діліться цією корисною можливістю з молоддю вашої громади!

Захід організований Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки Google Україна.