Семінари по бджільництву щодо профiлактики та лiквiдацiї хвороб бджiл

06.02.2023

З метою координацiї дiй мiж державними органами, пiдприемствами, установами, органiзацiями, незалежно вiд вiдомчої пiдпорядкованостi i форми власностi, посадовими особами та громадянами в питаннях дотримання дiючих нормативно-правових aктiв, що передбачають охорону бджiл вiд отруснь, а також обговорення питань щодо профiлактики та лiквiдацiї хвороб бджiл, Бориспiльським районним управлiнням Головного управлiння Держпродспоживслужби в Київськiй областi заплановані семінари з наступних тем:

– Безпека бджіл при застосування пестицидів;

– Ветеринарно-санітарні вимоги обовязкові для виконання в галузі бджільництва;

– Порядок реєстрацiї пасiк тa оформлення ветеринарно-санiтарного паспорту на пасiку.

Семінар по бджільництву відбудеться в приміщенні Бориспільського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області за адресою : вул. Польова, 26, м. Бориспіль, 2 поверх, зал засідань, 09.02.2023 о 10.00 год