Семінар в рамках проєкту «Незламні громади. Відновлюємо Україну разом»

21.03.2023

Спеціаліст Служби у справах дітей Гірської сільської ради Тетяна Ковальчук, яка є членкинею ГО «Взаємодія і партнерство», взяла участь у семінарі для громадсько активних жінок в рамках проєкту «Незламні громади. Відновлюємо Україну разом» від Американського Агенства USAID та Інституту Політичної Освіти.
Формування стратегічного підходу до визначення проблем розвитку громади та можливості адаптації до проблем під час воєнного стану, нормативно-правові аспекти життя ВПО, важливість системності та послідовності в громадській діяльності, психологічна підтримка населення, тактична медична допомога, посилення гуманітарного та волонтерського напрямків розвитку громад, участь у програмах міжнародної допомоги – питання, які обговорювали на семінарі.
Ініціатива «Незламні громади. Відновлюємо Україну разом!» реалізується Інститутом Політичної Освіти для зміцнення місцевих громад та розширення прав і можливостей жінок у сфері громадського управління, психологічної та соціальної підтримки та особистісного розвитку, пов’язаних з новими викликами функціонування та життєстійкості громад у період воєнного стану.