Skip to content
0-02-0a-2aea8afb8cb69d8d1fe9324150d811f925b89821a730fd84f867fb3d13f37b66_553830cb

Семінар-презентація “Впровадження освітньої програми “Впевнений старт””

11.03.2021

Яким повинен бути сучасний заклад дошкільної освіти в світлі концепції Нової української школи? Як забезпечити наступність між дошкільною та початковою освітою, сформувати базові компетентності дитини ще в дошкільний період?
Відповіді на ці та на багато інших питань учасники семінару — презентації “Впровадження освітньої програми “Впевнений старт”” отримали в Ревнівському ЗДО “Барвінок” 10 березня 2021року.

Завідувач закладу — Гуменюк Тетяна Сергіївна — керівник, що відповідає всім вимогам сучасної освіти, професіонал своєї справи,- створює всі умови для роботи та професійного зростання педагогічних працівників.
Програму презентувала методист закладу Олешко Людмила Вікторівна. Вона ознайомила учасників семінару з основними методами роботи за програмою “Впевнений старт”, з методичною та довідковою літературою, з основними засобами ініормаційно-комунікаційних та комп’ютерних технологій, які застосовують педагоги в роботі з дітьми.
Заклад вже протягом трьох років працює за програмою “Впевнений старт”, яка повністю відповідає базовим компонентам дошкільної освіти та тісно переплітається з концепцією НУШ. Тому виступ Ніни Миколаївни Бойко, тренера НУШ, вчителя Ревнівської ЗОШ, про переваги даної програми та її значення у дотриманні принципу наступності ще раз продемонстрував важливість роботи дошкільного закладу в обраному напрямку.
Захід був надзвичайно цікавим, інформативним, навчальним!
Дякуємо всім педагогічним працівникам-учасникам семінару та бажаємо успіхів в професійній діяльності!