0-02-05-f42aba62c4445e3844a2518a38484510c10b1630d7bfc237b88442252c692fad_280732fd

Садочок у Горі відкриють до кінця року

24.02.2021

24 лютого відбулася нарада за участі керівництва Гірської сільської ради, депутатів та генерального підрядника по капремонту в садочку — ПрАТ «БКБМ».
Головним питанням наради було обговорення термінів завершення ремонтних робіт та здача садочку в експлуатацію.

«Є багато питань до минулих проектантів: зміна обсягів робіт та їх виконання. Перед тим, як розпочати розробку проекту, проектантами неякісно та не в повному обсязі виконано обстеження приміщень», — озвучив під час зустрічі голова ПрАТ «БКБМ» Ігор Шалімов, уточнивши, що це лише невелика частина проблем, які виникли в ході робіт.

За словами Шалімова, потрібно відкоригувати графік виконання робіт, де максимальний термін їх завершення 31 грудня 2021 року. Але зазначив, що буде зроблено все, щоб здати об’єкт якомога раніше!

Нагадаємо, на початку лютого 2021 року Управлінням ЖКГ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради було оголошено тендер на проектні роботи по корегуванню проекту по об’єкту «Капітальний ремонт ДНЗ «Берізка» по вул.. Тергенєва,5 в с. Гора.

На даний момент йде кваліфікація учасника, вже у найближчі дні буде обрано переможця. Поки ж роботи в садочку припинено лише у приміщеннях, які не відповідають даним згідно проекту.

За результатами зустрічі було вирішено щовівторка о 9.00 на будмайданчику ЗДО проводити робочі зустрічі за участі депутатів, виконавця робіт та визначеного за результатами держзакупівлі переможця.

До статті були внесені уточнення…