Руслан Кравченко: В Гоголівському ліцеї облаштували укриття подвійного призначення

07.02.2024

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко відвідав новозбудоване укриття у Гоголівському ліцеї, що у Броварському районі.

«Сьогодні в ліцеї навчається понад 600 учнів. Однак через відсутність укриття торік ліцей працював дистанційно.  Нещодавно діти нарешті змогли повернутися за шкільні парти. В закладі облаштували сучасне протирадіаційне укриття. Збудували досить швидко – менше, ніж за півроку», – розповів у себе на сторінці у Facebook Руслан Кравченко.

Загальна площа нового укриття подвійного призначення понад 860 м2.

Загалом тут зможуть комфортно  розміститися понад 700 осіб. Укриття облаштоване всім необхідним – є ліжка, каремати, лави.  Встановлена сучасна вентиляційна та протипожежна система, є запаси води та ліків, система оповіщення. Укриття збудоване з урахуванням інклюзивної доступності.

Гоголівський ліцей – це опорний заклад освіти, тому під час повітряних тривог в укритті будуть діти не лише з Гоголева, а й учні старших класів із сусідніх навчальних закладів, що були оптимізовані. Крім того, сховище, за потреби, буде доступним для мешканців цього села.

«На Київщині нині лише 3% шкіл навчають дистанційно через відсутність там укриттів. До кінця року ситуацію плануємо виправити. Продовжуємо працювати над підвищенням безпеки. Наразі будуємо нові укриття у 18 школах та  дитячих садках. Продовжуються ремонтні роботи в 28 закладах освіти», – повідомив начальник КОВА.

КОВА