Skip to content
1

Руслан Кравченко: У 342 школах Київщини в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч уже розпочалися змагання

22.01.2024

У 342 школах Київщини в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч уже розпочалися змагання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. 

Руслан Кравченко побував на тренуванні з баскетболу команди Боярського академічного ліцею «Гармонія» – «ТЕЙВАЗ».

«Звичайно ж, не відмовився від пропозиції приєднатися до тренування та пограти в мʼяч. Зіграв з учнями 8-10 класів. Драйв отримав чималий. Швидкість у хлопців шалена. Намагався не поступатися», – зауважив він.

За словами Руслана Кравченка, полюбити баскетбол по-справжньому дітям допомагають тренери-вчителі Тетяна Чорногрицька та Володимир Решетник.

«Вкотре переконався, що школярі Київщини – найкрутіші! Захоплююся їх командним духом, наполегливістю та згуртованістю заради досягнення мети», – додав начальник Київської ОВА.

Руслан Кравченко на згадку про тренування отримав дуже символічний презент. Це майка із номером 24 – рік Перемоги.

Він також додав, що Київщина – серед регіонів-лідерів за кількістю команд, які зареєструвалися для змагань у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч. 131 команда вже завершила шкільний етап змагань та продовжить боротьбу в наступному.

Реєстрація команд триває до 1 лютого. На сайті https://scl.gov.ua. Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.

КОВА