Skip to content
1

Руслан Кравченко: На Київщині ввели в експлуатацію ще 2 мости, пошкоджені внаслідок військової агресії

10.01.2024

Ще 2 мости, пошкоджені внаслідок військової агресії, відновили на Київщині. Це мости на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. 

Капітально відремонтували і ввели в експлуатацію такі мости:

  • на автомобільній дорозі Перемога – Баришівка;
  • на автомобільній дорозі Корніївка – Недра – Згурівка – Березань.

«Наразі закінчуємо ремонтувати міст на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Ворзель – Забуччя через Михайлівку-Рубежівку, що був пошкоджений внаслідок військової агресії російської федерації. Загальна протяжність мостової споруди 48 м», – додав Руслан Кравченко.

Він наголосив, що системну роботу з відновлення мостів на Київщині розпочали одразу після деокупації області. «Для того, щоб забезпечити безперешкодне пересування – облаштували альтернативні шляхи об’їзду. Але наше завдання – відновити повноцінний рух мостами та покращити сполучення між населеними пунктами Київщини. Люди не мають витрачати зайвий час, щоб дістатися з одного населеного пункту в інший. Адже йдеться не лише про комфорт, а і про безпеку», – зауважив Руслан Кравченко.

Загалом внаслідок бойових дій на Київщині пошкоджено 21 міст на автодорогах загального користування місцевого значення. Частину з них розпочали капітально ремонтувати ще минулого року.

 

КОВА