Skip to content
2

Руслан Кравченко: Група «Прозорість та підзвітність» вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді

12.04.2024

Група «Прозорість та підзвітність» вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді. Йдеться про дві тендерні закупівлі. Зокрема, щодо будівництва протирадіаційного укриття на території ліцею «Лідер» у селі Крюківщина, а також повторний тендер щодо реконструкції старого кінотеатру у Вишневому під приміщення мерії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко за результатами проведення чергового засідання групи.

«Неодноразово наголошував, що всі закупівлі мають відповідати вимогам часу. Крім того, щоб уникнути звинувачень у можливій корупції, завищених цінах та можливому неефективному використанні коштів, необхідно активно комунікувати та пояснювати громадськості доцільність тієї чи іншої закупівлі, зважаючи на воєнний стан. Більшість скарг на закупівлі – через відсутність комунікації з людьми. Без пояснень питання будуть і у громадян, і у правоохоронців», – наголосив Руслан Кравченко.

Він зазначив, що наразі вивчаються всі документи, які стосуються цих закупівель.

«Найближчими днями зберемо з цього питання ще одне засідання групи. Хочемо вислухати всі аргументи замовника робіт, а також детальний аналіз від правоохоронних органів. Знайдемо порушення чи можливе завищення цін –  рекомендуватимемо скасувати закупівлі», – додав начальник КОВА.

 

КОВА