Розробка комплексного плану просторового розвитку нашої громади триває

21.02.2024

Вчора у Мартусівському клубі жителі громади поспілкувалися з Тетяною Васильцовою, головним архітектором і заступником начальника відокремленого підрозділу стратегічного розвитку та просторового планування територій проектного інституту Служби безпеки України. Фахівець працює над розробкою комплексного плану нашої громади.
Пані Тетяна надала відповіді на запитання від присутніх та пояснила що склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926). Порядком передбачено виділення підготовчого, основного та завершального етапів в процедурі розроблення комплексного плану.
Підготовчий етап почався у 2022 році. Його метою було формування завдання на розроблення Комплексного плану. Тоді від громадськості надійшли пропозиції, які проаналізували щодо включення у Комплексний план та відобразили у ньому.
Зараз триває основний етап: початок розроблення картографічної основи М 1:10 000, 1:2 000, 1:500 (польові роботи) та проведення комплексної оцінки території територіальної громади. З картографічною основою можна буде ознайомитись на сайті Гірської сільської ради і впродовж двох місяців подати пропозиції. Після цього комплексний план відкорегують і знову представлять на розгляд громади.
Розробка комплексного плану просторового розвитку нашої громади триває Розробка комплексного плану просторового розвитку нашої громади триває