Skip to content
4

Розпочався відлов безпритульних тварин для проведення стерилізації

14.09.2021

Розпочався відлов безпритульних тварин для проведення стерилізації Розпочався відлов безпритульних тварин для проведення стерилізації
 
Відповідно до Програми врегулювання чисельності безпритульних тварин на території Гірської сільської ради і укладеної угоди з клінікою ветеринарної медицини «Зооветцентр» 13 вересня в Мартусівці відловили 4 собаки (3 самки і самець) з метою проведення стерилізації, кліпсування та вакцинації від сказу. Тварин вже повернули в природнє середовище їх перебування.
 
Сьогодні, 14 вересня, в рамках цієї ж Програми в Ревному відловили 7 собак (3 самки і 4 самця). Тварин стерилізують та вакцинують від сказу.
 
Нещодавно в ПрРозпочався відлов безпритульних тварин для проведення стерилізаціїограму внесли зміни, згідно з якими передбачена закупівля корму для підгодівлі безпритульних тварин з метою контролю їх місцерозташування та зменшення агресивності. Визначена група волонтерів, які цим займаються.
 
Відлов безпритульних тварин відбувається відповідно до звернення жителів про виявлення таких тварин і даних про їх місцерозташування. Звернення можна подати в Гірську сільську раду, старостам сіл або інспекторам з благоустрою.