26.09.2022

Розміщення оголошень, листівок, плакатів на опорах електропередач, деревах, парканах, стінах будівель, – заборонено! Розміщення оголошень, листівок, плакатів на опорах електропередач, деревах, парканах, стінах будівель, – заборонено!Зауважимо, що оголошення та інші інформаційні повідомлення дозволяється розміщувати на дошках оголошень, які встановлені на території населених пунктів нашої громади.
❗ЗАБОРОНЕНО розміщувати об’яви, оголошення у не відведених для цього місцях: опорах ліній електропередач, деревах, стінах будівель, парканах тощо.
Це – адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 грн до 1360 грн, для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності штраф складає – від 850 до 1700 грн.
Зробимо наші села чистими та привабливими!