05.10.2023

Розміщення оголошень, листівок, плакатів на опорах електропередач, деревах, парканах, стінах будівель – ЗАБОРОНЕНО!На цьому тижні працівники відділу благоустрою та КП «Горянин» виявили порушення Правил благоустрою – розміщення оголошень на опорах електропередач в Горі та Мартусівці. Зараз проводять роботи по демонтажу оголошень.
Наголошуємо!
Оголошення та інші інформаційні повідомлення дозволяється розміщувати на дошках оголошень, які встановлені на території нашої громади.
Нагадуємо, що такі рекламні носії як: білборди, вивіски, сіті-лайти та інші об’єкти зовнішньої реклами повинні відповідати законодавчим та нормативним вимогам.
Розміщення зовнішньої реклами на території Гірської сільської ради проводиться виключно на підставі дозволів, що видаються робочим органом відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради.
Попереджаємо, що в разі виявлення порушення Правил благоустрою, будемо складати протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 Кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 грн до 1360 грн, для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності штраф складає – від 850 до 1700 грн.