![Розміщення оголошень, листівок, плакатів на опорах електропередач, деревах, парканах, стінах будівель – заборонено!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-1-225x300.jpg)
Звертаємо вашу увагу, що оголошення та інші інформаційні повідомлення дозволяється розміщувати на дошках оголошень, які встановлені на території сіл нашої громади.
Попереджаємо, що в разі виявлення порушення Правил благоустрою території села Гора, ми будемо складати протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 Кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 грн до 1360 грн, для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності штраф складає – від 850 до 1700 грн.
Зробимо нашу громаду чистою та привабливою разом!