Skip to content
1

Роман Дмитрів: за поширення інформації про прильоти чи пересування воєнної техніки передбачена кримінальна відповідальність

18.10.2022

Шановні мешканці! Коли під час повітряної тривоги у вас виникає бажання щось познімати – СХОВАЙТЕ ТЕЛЕФОН!!!
За поширення будь-якої інформації про прильоти чи пересування воєнної техніки передбачена кримінальна відповідальність. Кадри влучань потрібні російським військовим для коригування точності ударів. Окупанти можуть вдарити в те ж місце, тільки точніше і ваші відео їм в цьому допомагають, призводять до нових ударів і, найжахливіше, нових жертв!
НАГОЛОШУЮ, не можна публікувати/показувати: ракети, що летять (або куди вони потрапили); назви вулиць, зупинки транспорту, магазини, заводи; переміщення українських військових, військові об’єкти; роботу протиповітряної оборони; місце обстрілу або влучання снаряда; адреси, візуальну прив’язку або координати боїв; номери автомобілів, бронетехніки; потерпілих або загиблих (крім офіційних даних).
За поширення такої інформації, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі офіційними особами, загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі.
Бережіть себе.
Не ігноруйте повідомлення про тривогу.