0-02-0a-d29c6f45dc462eb190c55cce98602ad23bbabfe0d8a449f14996ea4f77314829_1c6d9def64673b

Роман Дмитрів про ситуації з постійними підпалами та про несанкціоноване сміттєзвалище на території села Гора

18.04.2020

Безумовно, лише той факт, що на території села є несанкціоноване сміттєзвалище, вже викликає занепокоєння, а те, що там постійно відбуваються навмисні підпали – наносить шкоду здоров’ю мешканців села та сусідам.

Зараз відбувається навмисне нагнітання і без того складної ситуації задля дестабілізації та демонстрації бездіяльності влади. Активісти, користуючись загальною задимленістю в регіоні, видали її за нібито спричинену горінням сміттєзвалища.

Виконкомом вже створено комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Гірської сільської ради. На минулому тижні відбулось засідання, на яке було запрошено представника власника земельної ділянки та представника екологічної інспекції. Був здійснений об’їзд даного несанкціонованого сміттєзвалища та всіх інших, які є на території населеного пункту, складено відповідні акти. Дане питання буде винесене на засідання виконкому для вирішення всіх питань та взяття їх на облік для подальшої ліквідації

Також необхідно встановити винних осіб, які вивозили це сміття.

Шановні мешканці, коли ви винаймаєте машину для вивезення сміття, переконайтесь, що ваше сміття вивозять в місця для цього визначені, а не на територію села чи лісосмугу.

Хочу подякувати пожежникам Гірської МПО, які щодня професійно виконують свою роботу та оберігають мешканців села та району від руйнівного вогню. Також щиро вдячний працівникам Великоолександрівської МПО, які сьогодні прийшли нам на допомогу.
Та привітати всіх представників цієї мужньої професії з Днем пожежної охорони. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, миру, благополуччя, родинного затишку на надійної підтримки.