Роман Дмитрів про робочу поїздку до Німеччини

16.01.2023

Роман Дмитрів про робочу поїздку до НімеччиниЧотири дні у німецькій громаді Ферштеттен пролетіли дуже швидко, але нам вдалось отримати корисний досвід, який ми неодмінно впровадимо у нашій громаді.
Мер міста Ларс Брюгнер приділив багато уваги саме тим питанням, які для нас є важливими, а саме:
✔️ принципи роботи пожежної станції;Роман Дмитрів про робочу поїздку до Німеччини
✔️ альтернативні джерела опалення;
✔️ геріатричний центр – створення більш комфортних умов для їх функціонування;
✔️ співпраця та розвиток культурного напрямку, літні табори відпочинку для наших талановитих дітей.
Попереду багато роботи, але надважливо, що вже є порозуміння. Німецьким партнерам також цікавий наш досвід у питаннях надання послуг та діджиталізіції роботи виконавчого органу.
Роман Дмитрів про робочу поїздку до НімеччиниЩиро вдячний німецьким колегам за запрошення та підтримку. Сподіваюсь, що наша співпраця буде плідною, а результати вагомими.
Розлоге інтерв’ю з сільським головою і його враження від громади Ферштеттен читайте незабаром