Роман Дмитрів по ситуацію з електропостачанням

Роман Дмитрів по ситуацію з електропостачанням:
Сьогодні відбулась зустріч з начальником Бориспільської районної військової адміністрації Русланом Дяченком, щодо ситуації з електропостачанням і пошуку шляхів рівномірного розподілу потужності електропостачання. В Горі, Мартусівці та Затишному зараз найскладніша ситуація. Люди не витримують, тому що світло є 2 години або й менше, натомість відсутнє по 6 і більше годин. Виникає логічне запитання: чому в сусідів є, а в нас немає.
Після зустрічі здійснили об’їзд об’єктів критичної інфраструктури, щоб визначити, які з них можна заживити за допомогою генераторів. Це дасть змогу вимикати лінію, на якій знаходиться цей об’єкт і акумулювати та перерозподіляти потужність, яка вивільняється при цьому, на інші лінії. А це, в свою чергу, дасть змогу ДТЕК перейти на графік вимкнення 4 на 4 години. Зараз не вистачає потужності. Щоб заживити усю критичну інфраструктуру необхідно 361 МВт на всю Київську область.
Термін реалізації цього задуму не один день чи тиждень, оскільки необхідно визначити де можливо встановити генератори та їх придбати. Робота в цьому напрямку вже йде.